ΔΡΑΣΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Ακολουθούν τρεις (3) σελίδες με τα δώρα και τους αριθμούς που κερδίζουν. Για αλλαγή σελίδας κάνω κλικ στο βελάκι κάτω αριστερά. Τα δώρα μπορείτε να τα παραλαμβάνετε από το σχολείο παραδίδοντας τον λαχνό που κερδίζει.

ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΣ-ΑΓΟΡΑ

Exif_JPEG_420

Με χαρά υποδεχτήκαμε τους Γενίτσαρους στο σχολείο μας. Καμαρώσαμε γεμάτοι περηφάνια τα αγόρια μας που ντύθηκαν και φέτος. Οι γονείς πρόσφεραν πλουσιοπάροχα τα κεράσματα του μπουφέ ανταποκρινόμενοι στο κάλεσμα του Δ.Σ. που ήταν η καρδιά της εκδήλωσης από την αρχή έως και το τέλος. Τέλος όλοι γίναμε ένα μπουλούκι χορεύοντας και καλωσορίζοντας την Αποκριά και στους χώρους του σχολείου μας. Ευχαριστούμε ολόψυχα όλους όσους συνέβαλαν στην επιτυχία της εκδήλωσης και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την Παρασκευή!!